Taśmy z nadrukiem

W biurze, gospodarstwie domowym i w każdym miejscu, które zajmuje się wytwarzaniem, magazynowaniem oraz wysyłką towarów, niezbędne są mocne taśmy z nadrukiem. To właśnie dzięki nim można zabezpieczyć opakowanie na czas transportu, odpowiednio je oznaczyć czy związać ze sobą luźne elementy. Istnieje kilka rodzajów nośników, w tym niezwykle wytrzymałe tworzywa sztuczne PVC i PP, a także będący ekologiczną alternatywą dla polipropylenu i polichlorku winylu papier.

Taśmy z nadrukiem w TCM Service

W naszej firmie można zakupić wersje z klejem z kauczuku naturalnego (PP i PVC SOLVENT), które sprawdzają się zwłaszcza przy powierzchniach falowanych lub syntetycznego (HOT MELT), doskonale przyczepiające się do opakowań kartonowych. Oferujemy również modele na bazie akrylowej wykonane z wytrzymałej foli polipropylenowej – tutaj warto zwrócić uwagę na wyroby Low Noise, cechujące się cichym odwijaniem. Proponujemy też ekologiczne rozwiązania, czyli produkty papierowe EKOSOLVENT.

Co najważniejsze, na powierzchni każdego z produktów wydrukujemy dowolną grafikę - za pomocą konfiguratora można przesłać wstępny projekt. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na nośnik PVC, PP czy papier, gwarantujemy, że nasze taśmy będą się cechowały maksymalną przyczepnością i wytrzymałością.