Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą TCM Service z Poznania? Jesteśmy doświadczonym producentem taśm samoprzylepnych, który od przeszło 27 lat rewolucjonizuje branżę. Do dyspozycji Klientów oddajemy prosty konfigurator umożliwiający zaprojektowanie każdego wyrobu w najdrobniejszych szczegółach. Jesteśmy w stanie szybko zrealizować dowolne zamówienie dzięki nowoczesnemu, w pełni zautomatyzowanemu parkowi maszynowemu. Z naszych usług korzystają pośrednicy, wytwórcy i hurtownie nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Troska o środowisko naturalne to jeden z naszych głównych priorytetów. W czasie produkcji taśm papierowych, PP czy PVC staramy się więc stosować takie materiały i techniki, które w jak najmniejszym stopniu ingerują w naturę. Chcemy być bardziej “eko”, dlatego też do minimum ograniczyliśmy użycie szkodliwych rozpuszczalników. Co więcej, posiadamy własną spalarnię odpadów oraz jesteśmy całkowicie samowystarczalni, jeśli chodzi o pozyskiwanie energii, a przede wszystkim nie stosujemy paliw kopalnianych! Nieustannie inwestujemy w coraz to bardziej zaawansowane systemy ochrony środowiska - w końcu Ziemia jest tylko jedna i trzeba robić wszystko, by jej nie szkodzić.

Jednym z ważniejszych działań, jakie podjęliśmy w celu zniwelowania szkodliwego wpływu na naturę, było wdrożenie nowej linii wyrobów. Taśmy papierowe EKOSOLVENT to nasza ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych produktów. Są one wykonane z mocnego tworzywa z klejem na bazie kauczuku naturalnego, a nadruk znajdujący się na ich powierzchni nie jest pokrywany warstwą silikonu.

Kontakt

 

TCM Service Sp. z o. o.
ul. Karpia 27C, 61-619 Poznań
info@tcmservice.pl »
Tel.: +48 668-422-775

KRS: 0000 443899
NIP: PL 972 124 19 74
Regon: 302271142
BDO: 000037980