Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą TCM Service z Poznania? Jesteśmy doświadczonym producentem taśm samoprzylepnych, który od przeszło 27 lat rewolucjonizuje branżę. Do dyspozycji Klientów oddajemy prosty konfigurator umożliwiający zaprojektowanie każdego wyrobu w najdrobniejszych szczegółach. Jesteśmy w stanie szybko zrealizować dowolne zamówienie dzięki nowoczesnemu, w pełni zautomatyzowanemu parkowi maszynowemu. Z naszych usług korzystają pośrednicy, wytwórcy i hurtownie nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

 Taśmy samoprzylepne z nadrukiem, Taśmy opakowaniowe, Taśmy specjalistyczne, Podajniki ręczne do taśm• Folia Stretch, Sklep       inernetowy, Konfigurator do samodzielnego projektowania taśm z nadrukiem, Sprzedajemy doskonałe taśmy w bardzo atrakcyjnych     canach, Ralizujemy zamówienia od jednego kartonu.                                      
Wszyscy nasi stali, kluczowi klienci zabezpieczani są w towar poprzez wprowadzenie w nasz plan produkcyjny systemowych zamówień na tzw.: "wywołanie". Gwarantulemy szybką i terminową dostawę w ciągu 24h, jeżeli " wywołanie": jest przez klienta zgłoszone do nas do godziny 11.00.
Wiele przedsiębiorstw to Grupy Kapitałowe. U nas otrzymacie Państwo gwarancję jednolitej ceny dla wszystkich oddziałów.
Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta. Aby prawidłowo określić potrzeby klienta odwiedzamy firmy, doradzamy i wspólnie testujemy nasze produkty, aby ostatecznie wybrać taśmę spełniającą wszystkie wymogi klienta. Każda firma ma przypisanego handlowca - opiekuna.
Współpracując z nami klient nie musi magazynować taśm w swoich pomieszczeniach. Taśmy dostarczamy w ciągu 24h.
Nasi handlowcy służą doradztwem technicznym przy projektowaniu taśm z nadrukiem.
Wykonanie projektu logo z nadrukiem Twojej firmy jest niezobowiązujące i nieodpłatne.
Zastosowanie taśm z nadrukiem firmowym jest najtańszą reklamą oraz zabezpieczeniem przed niepowołaną ingerencją.
<p>Nasi handlowcy służą doradztwem technicznym przy projektowaniu taśm z nadrukiem.</p>  
Wysyłamy do klientów darmowe próbki naszych taśm.
Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie. To dla nich wykonujemy indywidualne wyceny.
Każdy zakup na terenie Polski powyżej 900,00 zł netto gwarantuje klientowi darmową dostawę.
   Oferujemy swoim klientom dogodne i atrakcyjne terminy płatności.

Troska o środowisko naturalne to jeden z naszych głównych priorytetów. W czasie produkcji taśm papierowych, PP czy PVC staramy się więc stosować takie materiały i techniki, które w jak najmniejszym stopniu ingerują w naturę. Chcemy być bardziej “eko”, dlatego też do minimum ograniczyliśmy użycie szkodliwych rozpuszczalników. Co więcej, posiadamy własną spalarnię odpadów oraz jesteśmy całkowicie samowystarczalni, jeśli chodzi o pozyskiwanie energii, a przede wszystkim nie stosujemy paliw kopalnianych! Nieustannie inwestujemy w coraz to bardziej zaawansowane systemy ochrony środowiska - w końcu Ziemia jest tylko jedna i trzeba robić wszystko, by jej nie szkodzić.

Jednym z ważniejszych działań, jakie podjęliśmy w celu zniwelowania szkodliwego wpływu na naturę, było wdrożenie nowej linii wyrobów. Taśmy papierowe EKOSOLVENT to nasza ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych produktów. Są one wykonane z mocnego tworzywa z klejem na bazie kauczuku naturalnego, a nadruk znajdujący się na ich powierzchni nie jest pokrywany warstwą silikonu.

Kontakt

 

TCM Service Sp. z o. o.
ul. Karpia 27C, 61-619 Poznań
info@tcmservice.pl »
Tel.: +48 668-422-775

KRS: 0000 443899
NIP: PL 972 124 19 74
Regon: 302271142
BDO: 000037980