TCM o nas

Wizja firmy TCM Service Sp. z o.o.
Wizja TCM Service zawsze koncentrowała się na tworzeniu wartości dodanej dla biznesu naszych klientów. Dbałość o przestrzeganie zasad rynkowych i łańcucha dostaw zawsze była przewodnią filozofią naszej firmy. Aby przynieść realne korzyści klientom na konkurencyjnym rynku.
Ta logika kieruje naszym podejściem do rynku, pozwalając nam budować długotrwałe relacje oparte na takich wartościach jak szacunek, uczciwość, zrozumienie potrzeb naszych partnerów.

Misja firmy TCM Service Sp. z o.o.

Misją firmy TCM Service Sp. z o.o. jest bycie liderem rynku taśm samoprzylepnych opakowaniowych oraz taśm technicznych w różnych gałęziach przemysłu. Tę pozycję osiągamy, dostarczając naszym klientom innowacyjne, ekologiczne i wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.      Dodatkową wartością dla naszych klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. Pełna gama doskonałych produktów o wysokiej specjalizacji.

Szacunek dla środowiska.
W celu większego poszanowania środowiska zmniejszyliśmy do minimum użycie rozpuszczalników.
Wdrożyliśmy do sprzedaży taśmę ACOSOLVENT z nowej linii produkcyjnej.
Ciągłe coroczne inwestycje w utrzymanie systemów ochrony środowiska umożliwiają nam regularną produkcję z poszanowaniem zdrowia pracowników.